کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

قوانین سایت

قوانین وب سایت آموزشی دیتا پردازش میثم

همانطور که می‌دانید در وب سایت (۳۰cd.ir) قصد داریم جدیدترین و به روزترین مباحث مرتبط با آموزشی کسب کار دوربین مدار بسته و اعلام حریق و دزدگیر و هوشمند سازی ساختمان را با شما به اشتراک بگذاریم و در این راستا تلاش بسیاری خواهیم کرد که بهترین نکاتی که انسان‌ها در زندگی برای رسیدن به موفقیت نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهیم. ایمان و باور داریم که با این آموزه‌ها می‌توانید به هر آنچه که در ذهن و نظرتون دارید دست پیدا کنید.
این وب‌سایت کاملا در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است، این قوانین در برگیرنده فهرست مصادیق محتوای محرمانه می‌باشد. ( http;//internet;ir/crime-index.html)

مهم ترین موضوعات:

قبل از هر چیزی باید بگویم که نظرات سازنده و مثبت شما بسیار انرژی دهنده است و حتی یک تشکر ساده خستگی را از تن تمامی این تیم آموزشی به در می‌کند.
لطفا نظر یا سوالات مرتبط با مطلبی باشد که زیر آن نظر می‌گذارید زیرا نظرات نامرتبط حذف خواهند شد.
۱- زمانی که فردی در نظرات یک مورد را می‌گوید سعی کنیم دوباره آن را تکرار نکنیم و حتما ابتدا آخرین نظرات کاربران در بخش مورد نظر خود را بررسی کنید، زیرا ممکن است در حال حاضر مشکل برطرف شده باشد و نظرات تغییر کرده باشد.
۲- لطفا اطلاعات خصوصی و با مواردی همچون شماره تماس اطلاعات شخصی و شماره پیگیری خرید خود را در بخش نظرات سایت به نمایش قرار ندهید.
۳- سوالات خود را از طریق ایمیل و یا در بخش نظرات سایت با ما مطرح کنید و ممنون می‌شویم از هر دو روش برای بیان نظر یا سوال خود استفاده نکنید زیرا در این صورت یکی از آنها حذف می‌شود.
۴- اگر ایمیل واقعی خود را در نظرات وارد نکنید ما نیز نمی‌توانیم وقت زیادی برای پاسخ به آن بگذاریم.

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...