کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

دوره دوربین مداربسته پلاس

دوره آموزشی

دوره آموزشی دوربین مدار بسته پلاس

در ادامه هر مسیر آموزش، قطعا مواردی به وجود می‌آید که یک کارآموز را نیازمند بررسی و جستجوی بیشتر، مطالعه بیشتر، یافتن راه حل برای مسایل و چالش‌های پیش رو و همچنین دانستن دانش‌های به روزتر و حرفه‌ای‌تر می‌کند. ما در دوره دوربین مداربسته پلاس که ادامه‌ای بر دوره‌ی دوربین مداربسته است دو دسته آموزش را در قالب میکروپکیج ارائه کرده‌ایم که شامل ادامه آموزش‌های مربوط به دوربین مداربسته و همچنین راه حل‌هایی است که میتواند به حرفه‌ای‌تر شدن شما و همچنین پاسخگویی بیشتر به درخواست‌های مشتریان عزیز کمک کند.

ما را دنبال کنید :

حجم فایل

۱۶ گیگابایت

برای استفاده

۱ نفر

 

قیمت

۵۴۰ هزارتومان

معرفی دوره

اگر به فکر داشتن ابزارهای‌ کمکی بیشتر برای ارتقا کار خود هستید، این فصل به همراه آپدیت‌های مفیدی که دارد می تواند به شما کمک کند تا تمامی آموزش‌های دوره دوربین مداربسته را در سطح بالاتری اجرا کنید.

جلسات دوره

۱

یکی از راه حل‌های مهم در زمینه افزایش امنیت مشتریان عزیز این است که بتوانیم با ترکیب قابلیت‌های دوربین مداربسته و دزدگیر امکانات بیشتری را به مجموع آنها اضافه کنیم. شما دوستان بعد از این میکروپکیج اشراف کاملی بر تمامیم ارتباطات ممکن بین دزدگیر و دوربین خواهید داشت. همانطور که میدانید سیستم‌های دزدگیر بر اساس ورودی‌های دیجیتال کار میکنند. این ورودی‌های قابل اتصال به خروجی‌های دستگاه‌های ضبط دوربین مداربسته است که سبب می‌شود خطاهای شناسایی شده به وسلیه دوربین مداربسته توسط آژیر، دستگاه دزدگیر یا تلفن کننده به اطلاع مصرف‌کننده برسد. از سوی دیگر یکی از قابلیت‌های جالب دستگاه‌های ضبط ورودی‌های دیجیتال است که میتوان با اتصال چشمی‌ای دزدگیر به آن در صورت تشخیص یک فرد تعریف نشده شروع به عکس برداری و فیلم برداری کند. در این دوره به تمامی نکات مربوط به اتصال این دستگاه ارزشمند به یکدیگر پرداخته‌ایم که میتواند کمک بزرگی در جهت افزایش کارایی و همچنین امنیت مشتریان عزیز شما کند.

مقدمه ۱

میکروپکیج اتصال دوربین به دزدگیر

۴۴ دقیقه

۲

همواره داشتن امنیت دغدغه‌ی همه مشتریان عزیز ماست. یکی از مکان‌هایی که همیشه به دلیل بسته بودن بسیار مورد توجه سارقین یا متجاوزین امنیت مردم قرار میگیرد آسانسور است. در این میکروپکیج شما یاد میگیرید که چه نکاتی در زمان نصب دوربین مداربسته در آسنسور حیاتی است. از سوی دیگر در نحوه سیم‌کشی درست با استفاده از کابل فلت آسانسور، نکات ایمنی در زمینه کار با آسانسور و همچنین نحوه مسیرکشی مناسب مسلط خواهید شد.

آسانسور به دلیل شرایط خاص ایمنی که دارد یکی از مهمترین و خاصترین مکان های نصب دوربین است. بنابراین توصیه می‌شود به همراه یک متخصص آسانسور این کار را پیش ببرید. با این حال هر متخصص سیستم‌های نظارتی باید به چم و خم این کار آگاه باشد تا با سهولت بیشتری کار را پیش ببرید. در این میکروپکیج یک نصب کامل در یکی از به روزترین و پرکاربرد‌ترین آسنسورهای کشور نصب می‌شود.

مقدمه ۲

میکروپکیج نصب دوربین در آسانسور

۲ ساعت

۳

یکی از اتفاقاتی که جلوگیری از آن غیر ممکن است خرابی تجهیزات در سیستم‌های دوربین مداربسته است که مهمترین قطعه‌ها دوربین و منبع تغذیه هستند. در این میکروپکیج هدف ما تعمیر و به روزرسانی دوربین است. دوربین‌ها به دلیل قرارگیری در محیط‌های بیرون ممکن است در اثر مشکلات مانند گرد و غبار و گرما و گاهی به دلیل مشکلات برقی دچار خرابی‌هایی شوند که قطعا میتوان با تعمیر آنها هم مشکل را با هزینه کمتر برای مشتری عزیز رفع کنید و هم درآمدزایی خوبی داشته باشید. در این فصل شما متخصص شناسایی و رفع مشکلات دوربین‌ها در سیستم‌های نظارتی خواهید شد. از سویی دیگر گاها پیش می‌آید که مشتری درخواست ارتقا سیستم از AHD به IP را دارد تا بتواند از قابلیت‌های دوربین‌های تحت شبکه بهره‌مند شود. بنابراین در این میکروپکیچ ارتقا دوربین‌ها نیز بررسی شده است که کمک می‌کند با کمترین هزینه سیستم دوربین مداربسته را از مدل‌های قدیمی تر به جدیدتر ارتقا دهید.

در این میکروپکیج که کمک زیادی به شناخت بهتر سیستم‌های دوربین و مشکلات شایع آنها می‌کند، شما می‌توانید با تمامی چم و خم مشکلات و چالش‌های مرتبط با دوربین‌ها آشنا شوید.

مقدمه ۳

تعمیر و به روزرسانی دوربین مداربسته

۵ ساعت

۴

در زمان کار با سیستم‌های نظارت تصویری گاها پیش می‌آید که شما نیازمند نصب مورد خاصی از دوربین هستید. این مورد ممکن است در بازار یافت نشود. بنابراین چاره‌ای جز سفارش به یکی از توزیع کنندگان دوربین و دریافت آن دوربین ندارید. حال زمانی را فرض کنید که شما بتوانید خودتان با دانشی که دارید این دوربین را مونتاژ و در اختیار مشتری قرار دهید. در این حالت چند نتیجه حاصل می‌شود:

۱) شما به تمامی نکات مربوط به دوربین‌ها، از جزییات گرفته تا تنظیمات، آشنا خواهید شد.

۲) مشتری دیگر شما را نصاب نمی‌شناسد، بلکه یک طراحی کامل و زبر دست میبینید.

۳) می‌توانید به جای خرید و فروش دوربین در پروژه خود، از راه مونتاژ نیز درآمد خوبی حاصل کنید، به علاوه دستتان برای تخفیف‌های باورنکردنی به مشتری بازتر خواهد بود.

در این میکروپکیج شما می‌توانید با مونتاژ و نکات انواع مختلفی از دوربین‌ها، بدنه‌ها و اتصالات آشنا شنوید و به راحتی بر اساس نیاز مشتری دوربین‌ها را ارائه کنید.

مقدمه ۴

مونتاژ دوربین مداربسته

۵ ساعت

۵

منابع تغذیه جان سیستم هستند! بنابراین کارکرد عالی آنها تضمین کننده کیفیت خروجی عالی و همچنین سلامت بهتر و کارکرد طولانی تر دستگاه هاست. منابع تغدیه شامل قطعاتی هستند که به دلیل کلیدزنی فرکانس بالا عمر کمتری نسبت به سایر قطعات الکترونیکی دارند بنابراین سبب کاهش عمر منابع می‌شوند. یکی از مسئولیت‌های مهم و البته ثروت آفرین داشتن دانش تعمیر منابع تغذیه است. در این میکروپکیج هدف اصلی به چرخه استفاده برگرداندن منابع تغذیه است. در این راه شما مدارات مختلف مورد استفاده در منابع، دستگاه‌های مختلف مورد نیاز تعمیرکاری الکترونیکی و همچنین با قطعات مهم و پرکاربرد منابع آشنا خواهید شد. در ادامه به روش عیب یابی و همچنین رفع عیب آنها در منابع با خرابی کم تا بسیار پیچیده مسلط خواهید شد.

این دوره دو مزیت بزرگ برای شما دارد:

۱) رفع عیب سریع و کم هزینه برای مشتری عزیز

۲) سودآوری عالی از منابع تغذیه ی روی دست مانده

فصل پنجم

تعمیر آداپتور

۱ ساعت

۶

در دوره دوربین مداربسته پیرامون طیف مهمی از دوربین‌ها صحبت شد اما یکی از تخصصی ترین دوربین‌ها که همان دوربین اسپید دام (PTZ) است نیازمند فصلی جدا و توجه ویژه‌ای است. دلیل این تاکید به خاطر پیچیدگی بیشتر این مدل از دوربین‌ها است. برای آشنایی، اجرا و تنظیم حرفه‌ای و کامل این مدل از دوربین‌های خاص چند مورد باید را در نظر بگیرید:

۱) پیاده سازی فونداسیون برای نصب
۲) تنظیمات مهم توسط دستگاه ضبط
۳) تنظیمات مهم توسط منوی OSD برای مدل های AHD و همچنین تنظیمات از طریق مرورگر برای مدل‌های تحت شبکه
۴) راه اندازی قابلیت‌های خاص مانند دنبال کنندگی اشیا.

با این میکروپکیج شما می‌توانید انواع مختلفی از دوربین‌های اسپیددام را کنترل و تنظیم کنید. به علاوه در زمان نصب هم می‌توانید به راحتی به تیم همراه خود دستورات لازم را در مورد نصب گوشزد کنید تا بالاترین کیفیت نصب حاصل شود. از مسال مهم دیگر نیز بحث تعمیر و نگهداری این دروبین‌ها است که سعی شده مدل‌های گوناگون بررسیی، تمیزکاری و دمونتاژ شوند تا به سادگی بتوانید با اجزا آنها و نحوه نگاه داری آنها آشنا شوید.

فصل ششم

توضیحات فصل ششم

۱ ساعت

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره همگی افراد علاقه­مند به اجرای پروژه­های بزرگ و کوچک یا ارتقای تخصص خود در زمینه دوربین‌های مداربسته هستند.

چه کسانی مخاطب دوره هستند؟

  • افرادی که می‌‌خواهند بر جدیدترین اطلاعات تخصصی مسلط شوند.
  • افرادی که می‌خواهند پروژه‌های خاص را در دوربین مدار بسته اجرا کنند.
  • افرادی که می‌خواند راه حل‌های مختلف را در زمینه اجرا بدانند.
  • افرادی که می‌خواهند علاوه بر اجرا بر تعمیرات نیز مسلط شوند.
  • افرادی که می خواهند با نرم افزارهای به روزتر آشنا شوند.

چه کسانی مخاطب دوره نیستند؟

  • کسانی که از سطح تخصص کنونی خود رضایت کامل دارند.
  • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد بالا از طریق انجام پروژه‌های خاص‌تر ندارند.
  • کسانی که مایلند تنها از طریق نصب کسب در آمد کنند.
  • کسانی که احساس می‌کنند همه اطلاعات را خودشان دارند.
  • کسانی که به قدرت آموزش‌های به روز در افزایش تخصص خود اعتقادی ندارند.

استاد دوره

دکتر آرمان چهارده چریک

(مدرس دوره آموزش دوربین مداربسته پلاس)

– مدرس دانشگاه، مخترع و متخصص الکترونیک با سابقه بیش از ۱۰ سال در زمینه تدریس و اجرای پروژه‌های الکترونیک در صنعت نفت، برق صنعتی و سیستم‌های حفاظتی، امنیتی و خانه هوشمند

– هم بنیانگذار دوره‌های آموزشی ۳۰CD.ir

سوالات متداول

دوره به گونه‌ای طرح ریزی شده است که شما باید پیش زمینه‌ای در مورد دوربین مداربسته داشته باشید تا بتوانید با راه حل‌ها و آموزش‌های جدید به سادگی کار کنید.

برای شرکت در دوره دوربین مدار بسته باید چه چیزی را بدانیم؟

این دوره توسط استاد گروه با مدرک دکترای الکترونیک آماده شده است که آموزش‌ها را با زبان ساده و قابل استفاده برای همه دوستان ارائه داده‌اند. به همراه ایشان متخصصین به نام در زمینه‌های مختلف دوربین مداربسته نیز حضور دارند.

تفاوت دوره‌های حضوری و غیر حضوری در چیست؟

در کلاس غیرحضوری شما می‌توانید علاوه بر برداشتن محدودیت زمان و مکان، تنها در زمانی که از نظر فکر آماده هستید به آموختن مطالب بپردازید که به دلیل حذف عوامل مزاحم کلاس حضوری سبب بالاتر رفتن بهره‌وری می‌شود. شاید تنها برتری کلاس حضوری امکان کار مستقیم با تجهیزات تنها در ساعت کلاس باشد.

تفاوت دوره‌های حضوری و غیر حضوری در چیست؟

بله این دوره دارای میکروپکیج‌های ویژه‌ای است که صرفا برای بالا بردن تخصص شما عزیزان است.

با یادگیری مطالب این دوره می‌توانیم تخصصمان را بالاتر ببریم؟

بله می‌توانید در جهت توسعه کسب و کار سنتی خود در این دوره شرکت نمایید و به راحتی بازدهی کار و در آمد را چندین برابر کنید.

با این همه اطالاعات در مورد دوربین مداربسته و فروش چه لزومی به تهیه دوره شرکت شما می‌باشد؟

آموزش‌های بسیاری در این زمینه وجود دارد که کار تهیه‌کنندگان آنها قابل احترام است، اما تا چه میزان چالش‌های مختلف بررسی و رفع شده‌اند؟ تا چه میزان به فکر ارتقا آموزش‌ها با علم جدید بوده‌اند؟ در اینجا شما ابزار کارتان را قوی می‌کنید آن هم بوسیله آموزش‌هایی که توسط متخصصین ما به صورت کاملا عملی اجرا شده است.

من تنها به میکروپکیج خاصی نیاز دارم، آیا امکان تهیه آن به صورت تکی وجود دارد؟

بله، امکان تهیه تکی میکروپکیج‌‌ها وجود دارد.

من تنها به میکروپکیج خاصی نیاز دارم، آیا امکان تهیه آن به صورت تکی وجود دارد؟

بله می‌توانید در جهت توسعه کسب و کار و دانستن علوم جدید، که به زبان ساده ارائه شده‌اند، در این دوره شرکت نمایید و به راحتی بازدهی کار و در آمد را چندین برابر کنید.

من یک مغازه دارم، میتوانم در این دوره شرکت کنم؟

مبلغ شرکت این دوره کمتر از هزینه‌ای است که شما برای طراحی و نصب یک پروژه خاص دوربین مداربسته و یا تعمیر و ارتقا یا مونتاژ دروبین دریافت می‌کنید. شما با خرید این دوره کم ریسک‌ترین سرمایه گذاری که همان سرمایه گذاری بر روی خودتان است را انجام می‌دهید.

آیا قیمت این دوره مناسب است؟

به سادگی! این آموزش‌های همگی عملی انجام شده‌اند و بنابراین به راحتی در ذهن باقی می‌ماند اما پیشنهاد ما این است که در زمان آموزش دیدن از آنها یادداشت برداری کنید.

آیا این مطالب همیشه در ذهن ما خواهد ماند؟

بله، تمامی شرکت‌کنندگان این دوره فایل‌ها و ویدئوهای یک دوره آینده را به رایگان دریافت می‌کنند.

آیا شرکت‌کنندگان این دوره آپدیت‌های بعدی دوره‌های آینده را دریافت می‌کنند؟

خرید این دوره

نحوه دسترسی به دوره : فایل ویدیویی از طریق پنل کاربری در سایت سی سی دی در دسترس است

۵۹۰,۰۰۰

تومان

نظر دانشجویان

سلام، دوستان عزیز در ۳۰cd، لطفا راه حل‌های بیشتری رو هم آماده کنید. ممنون میشم. من قبلا دوره دوربین رو خریدم و راه افتادم. دوره پلاس رو هم تهیه کردم. خیلی عالیه. فقط چندین راه‌حل دیگه اگه باشه که من حرفه‌ای‌ترین بشم عالی میشه.

مقداد محمدی

دانشجوی دوره

سلام، من در دوره دوربین مداربسته شما شرکت نکردم اما این دوره‌ها رو تهیه کردم. خیلی کامل بودند. ممنون دوره به گونه‌ای بود که تونستم با کمترین سطح دانش دوربین کارای جدید انجام بدم.

محمد باقری

دانشجوی دوره

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...