کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

دوره دوربین مداربسته

معرفی دوره

می‌خواهید به تمامی نکات تئوری و عملی نصب دوربین مدار بسته مسلط بشید؟

می‌خواهید از راه جذب مشتری و نصب آن به درآمد بالا برسید؟

می‌خواهید در صنف کاری خودتان به یک شاخص و معیار در اجرای پروژه تبدیل شوید؟

می‌خواهید اشخاص، سازمان ها و شرکت ها برای اجرای پروژه های حرفه ای به شما مراجعه کنند؟

دوره دوربین مداربسته یک پکیج کامل و حرفه‌ای به همراه به روزترین اطلاعات است که تمامی نیازهای شما علاقمندان به این حرفه را برآورده می‌سازد. این دوره چه برای علاقمندان تازه‌کار و چه برای افراد با تجربه مطالب حرفه‌ای و فوق العاده‌ای را تالیف و گردآوری کرده است که برای تمامی پروژه‌ها، راهکارهای ویژه را ارائه خواهد داد. این دوره به دو سطح VIP و VVIP تقسیم‌بندی شده است که در دوره VIP تمامی نکات تئوری، عملی و حتی نصب‌ها را در بر گرفته است. شگفتی خاص این دوره برای سطح VVIP فراهم می‌شود که در آن اطلاعات و پیاده سازی تکونولوژی‌های عملی وایرلس و فیبر نوری و همچنین یک فصل ویژه برای جذب مشتری برای همه علاقمندان ارائه شده است.

جلسات دوره

فصل ۱: مقدمه و توضیح فصل‌ها

معرفی فصل:

 1. معرفی دوره
 2. معرفی همکاران
 3. نحوه مطالعه دوره
 4. مروری بر فصل‌ها
 5. چرا دوره حضوری نه و بله گفتن به دوره غیرحضوری
 6. معرفی دوره‌های آموزشی
 7. رزومه نامه شرکت

 

 

فصل ۲: دوربین‌ها

دوربین در سیستم های امنیتی مثل چشم های ما عمل میکند. به همانطور که باید چشم های ما نیازمند مراقبت دارند دوربین نیز در سیستمهای امنیتی نیاز به مهارت در مراقبت، تنظیم و همچنین تعمیر و نگهداری دارد. این فصل به طور ویژه ای به دوربین در سیستم های امنیتی پرداخته است.با تکمیل این فصل شما به دو بخش مهم در مورد دوربین ها آشنا خواهید شد که در ابتدا در مورد قسمتهای مختلف دوربین و سپس در مورد کیفیت های تصویر متخصص خواهید شد. همین طور در زمانی که نیاز به تعمیر و یا بازبینی باشد به راحتی میتوانید با شناختی که از دوربین دارید هم مشکل را پیدا کنید و هم مهمترین اجزای دوربین را تست کنیم. قدرت دیگری که دیدن فصل در اختیار شما قرار خواهد گرفت این است که با دانستن تکنولوژی‌های مختلف دوربین ها به راحتی می توانید بهترین گزینه را در هنگام انتخاب دستگاه مورد نظر برای یک پروژه انتخاب کنید.
در این فصل شما تنها با دوربین آشنا نمیشوید بلکه به نرم افزارهایی که مرتبط با بخش دوربین هستند نیز مسلط خواهید شد. نرم افزارهایی تنظیم دوربین های شبکه و همچنین تنظیمات کامل دوربین های غیرشبکه.
اولین فصل تخصصی دوربین مدار بسته حاصل تجربه و بررسی منابع معتبر دنیاست و ما در تیممان سعی کردیم بهترین و مفیدترین جزییات را در اختیار شما قرار دهیم. از صمیم قلب خوشحالم که این دوره را با شما از همین لحظه شروع میکنم و امیدوام شما هم بیشترین بهره را از آن ببرید.

معرفی فصل:

 1. معرفی دوره
 2. جرئیات دوربین
 3. شرکت‌های سازنده PCB
 4. توضیحات جانبی دوربین مدار بسته قسمت اول
 5. توضیحات جانبی دوربین مدار بسته قسمت دوم
 6. انواع دوربین مدار بسته
 7. کیفیت دوربین مدار بسته قسمت اول
 8. کیفیت دوربین مدار بسته قسمت دوم
 9. مقایسه تصویر دوربین‌ها قسمت اول
 10. مقایسه تصویر دوربین‌ها قسمت دوم
 11. اصطلاحات کاربردی دوربین قسمت اول
 12. اصطلاحات کاربردی دوربین قسمت دوم
 13. دوربین Speed Dome HD قسمت اول
 14. دوربین Speed Dome HD قسمت دوم
 15. دوربین Speed Dome IP قسمت اول
 16. دوربین Speed Dome IP قسمت دوم
 17. تنظیمات دوربین IP
 18. تنظیمات دوربین HD
 19. نرم افزار Onivif

فصل ۳: DVR و NVR

مغز یک سیستم همواره مهمترین بخش آن خواهد بود. در سیستم های دوربین مدار بسته نیز دستگاه ضبط به عنوان مغز اصلی سیستم نیازمند به حساب می آید. در این فصل شما با انواع دستگاه های ضبط، اجزا مختلف و تعاریف تخصصی انها آشنا می شوید. شما در این فصل متخصص استفاده از دستگاه های DVR، NVR و XVR خواهید شد. زیرا قرار است علاوه بر آموزش های اولیه و تئوری به نحوه ی کار در منو های دستگاه های پرکاربرد در بازار ایران آشنا بشوید و تنظیمات دستگاه های را بخوبی انجام بدهید. به علاوه بعد از دین این فصل شما به سادگی یاد میگیرد که چگونه میتوان میزان هارد مناسب برای یک پروژه ی دوربین مدار بسته را با استفاده از مشخصات پروژه ای که میخواهید پیاده سازی کنید بدست بیاورید.
در این فصل سعی شده به روز ترین اطلاعات را برای شما تالیف و گردآوری شود. امیدوارم بیشترین بهره رو از این اطلاعات. تیم آموزش ما بهترین ها را برای شما آرزو میکند.

معرفی فصل:

 1. معرفی دستگاه‌های ضبط
 2. تفاوت دستگاه‌های ضبط
 3. فشرده ‌سازی تصویر
 4. DVR Hik Vision Turbo HD
 5. DVR Noname
 6. NVR Hik Vision
 7. NVR dahua
 8. NVR Hi Look
 9. NVR Noname

DVR Hik Vision Turbo HD:

 1. معرفی دستگاه
 2. تنظیمات صفحه اصلی
 3. تنظیمات منو
 4. تنظیمات General و Configuration
 5. تنظیمات Network و Alarm
 6. تنظیمات Live Viwe و Exception
 7. تنظیمات Camera قسمت اول
 8. تنظیمات Camera قسمت دوم
 9. تنظیمات Record
 10. تنظیمات H.D.D
 11. تنظیمات VCA Search و Manual
 12. تنظیمات Export و Playback
 13. تنظیمات Shutdown و Maintenance

DVR Noname:

 1. معرفی اولیه NVR
 2. تنظیمات عمومی
 3. تنظیمات شبکه و سرویس شبکه
 4. تنظیمات صفحه نمایش
 5. تنظیمات RS232 و PT2
 6. تنظیمات آن‌رم
 7. تنظیمات پیشرفته
 8. تنظیمات ضیط تصویر
 9. تنظیمات طلاعات و خروج سیستم
 10. امکانات صفحه اصلی

NVR Hik Vision:

 1. معرفی اولیه
 2. تنظیمات General
 3. تنظیمات Network
 4. تنظیمات Alarm – Live View – User
 5. تنظیمات Camera قسمت اول
 6. تنظیمات Camera قسمت دوم
 7. تنظیمات H.D.D و Record و Manual
 8. تنظیمات VCA Search
 9. تنظیمات صفحه اصلی
 10. تنظیمات Email

NVR dahua:

 1. معرفی اولیه NVR dahua
 2. اضافه کردن تنظیمات دوربین
 3. تنظیمات Network
 4. تنظیمات Event
 5. تنظیمات Storage
 6. تنظیمات System
 7. تنظیمات Info
 8. تنظیمات Search
 9. امکانات صفحه اصلی
 10. تنظیمات Shut Down و Backup
 11. تنظیمات Email

NVR Hi Look:

 1. معرفی اولیه NVR Hi Look قسمت اول
 2. معرفی اولیه NVR Hi Look قسمت دوم
 3. تنظیمات General و Network
 4. تنظیمات Alarm – Live View
 5. تنظیمات User و Exception
 6. تنظیمات Camera
 7. تنظیمات Record و Manual
 8. تنظیمات H.D.D و Maintenance
 9. تنظیمات Export و Playback
 10. تنظیمات Shut Down و VCA Search
 11. تنظیمات Email

NVR Noname:

 1. معرفی اولیه
 2. تنظیمات System
 3. تنظیمات H.D.D و Record و Search
 4. تنظیمات Information
 5. تنظیمات صفحه اصلی

فصل ۴: ابزار و اتصلات لوازم جانبی

می‌دانستید که یک پروژه دوربین مدار بسته تنها با استفاده از دوربین و دستگاه ضبط به پایان نمیرسد؟ هر پروژه دوربین مداربسته نیازمند قطعات جانبی دیگری است که تکمیل کننده پروژه به ۱۰۰ درصد آن است. بعد از دیدن این فصل شما به تمامی نکات حرفه‌ای در پیاده‌سازی و تکمیل یک پروژه آشنا خواهید شد که تمامی موارد غیر از دوربین و دستگاه ضبط را شامل می شود. شما در این فصل ابتدا تمام جزییات مربوط به قطعات جانبی را یاد بگیرید. به این صورت هیج قطعه جانبی از جمله هارد؛ کابل‌ها، رک‌ها و تمامی انواع مسیر کشی  وجود نخواهد داشت که شما با انواع آنها آشنا نشده باشید. اجزایی که دوربین و دستگاه ضبط بدون آنها کار را از پیش نخواهند برد. به علاوه در این فصل یه عنوان یک تکنسین نصب حرفه ای به تمامی تجهیزات لازم برای یک نصب موفق آشنا خواهید. این تجهیزات چیزی هستند که به اسم جعبه ابزار شناخته می شوند و با اینکه قطعا به انواع ابزار و لوازم مربوط به نصب قبلا آشنا شده اید اما در این فصل به طور کامل و جامع نحوه کار و توضیحات مختلف آنها برای شما توضیح داده می‌شود. در انتها هم به انواع اتصالات لازم برای نصب بخش‌های مختلف از جمله کابل‌ها به دستگاه‌ها در پروژه دوربین مدار بسته مسلط خواهید شد.
ما در تیم آموزش دیتا پردازش میثم سعی کردیم در این فصل تمامی تجهیزات و لوازمی که به وسیله‌ی آنها یه پروژه دوربین مداربسته اجرا و تکمیل می‌شود را معرفی کنیم. امیدوارم از این آموزش‌ها بهره کافی رو ببرید و در زمان اجرای پروژه‌هایتان موفق باشید.

معرفی فصل:

 1. مقدمه
 2. ابزار بخش اول
 3. ابزار بخش دوم
 4. سیم کشی دوربین‌ها
 5. سیم کشی دوربین IP
 6. محل نصب رک و دوربین
 7. لوازم جانبی
 8. مقدمه سوکت زدن
 9. فیش زدن و سوکت زدن
 10. سوکت زدن برق

لوازم جانبی:

 1. کابل و سیم
 2. اتصلات
 3. رک
 4. سوئیچ
 5. لوله فلکی
 6. منبع تغذیه
 7. هارد دیسک
 8. داکت و ترانک
 9. میکروفون

فصل ۵: نقشه‌کشی و سیم‌کشی

برای داشتن یک کار حرفه‌ای میدانید گام اول چیست؟ داشتن یک دید عالی قبل از اجرای پروژه توسط یک نقشه حرفه‌ای می‌تواند شما را یک گام به جلو بیندازد. به علاوه یک اجرای بی‌نقص همواره تضمین کننده کار شما خواهد بود. بعد از دوره این فصل شما یاد می‌گیرد که چگونه در بدو یک پروژه نقشه‌ی کامل و با جزئیاتی از آن پروژه تهیه و سپس آن را توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای Hik disign tool و Visio ترسیم کنید. به این شکل شما نتیجه‌ی کارتان رو پیشاپیش خواهید دید و می‌توانید با کمترین خطا کارتان رو پیش ببرید. با تسلط به این نرم افزارها می‌توانید هم خودتان و هم کارتان را متمایز کنید.
بخش دوم این فصل به اجرای عملی کار و نکات مربوط به آنها اختصاص داده شده است. با آموزش‌هایی که یاد می‌گیرید می‌توانید در زمان اجرا هم یک کار بی‌نقص و حرفه‌ای را به انجام برسانید که این لازمه‌ی کار هر نصابی است که تمایل دارد نتیجه و کیفیت کار او برای اون مشتری پیدا کند.
ما در تیم اجرای شرکت دیتا پردازش میثم با استفاده از از تجربیات و دانش به روز این فصل را به آموزش‌‌هایی اختصاص داده‌ایم که در آن شما از صفر تا صد مسیرکشی و سیم‌کشی‌ها یاد خواهید گرفت. امیدوارم نهایت بهره را از این فصل برید و در کار خود موفق باشید.

معرفی فصل:

 1. مقدمه
 2. نرم‌افزار Hik Design
 3. نرم‌افزار Visio
 4. آموزش عملی نصب رک
 5. آموزشی عملی نصب لوله فلکی و جعبه دوربین
 6. آموزش عملی اجرا و تست کابل شبکه
 7. آموزش عملی نصب دوربین IP
 8. آموزش عملی داکت کشی و نصب دوربین A.H.D
 9. آموزش عملی نصب نمایشگر

فصل ۶: انتقال تصویر و ریست پسوردها

دغدغه‌ی همه کارفرمایان در سیستم‌های نظارتی آسودگی از امنیت است. آنها همواره دوست دارند حتی از مکانی دورتر نیز تصاویر محل مورد نظر خود را ببینند. این امنیت همچنین از بابت نبود مشکلات احتمالی در سیستم نیز می باشد و در صورت بروز کوچکترین مشکل احتمالی باید به سرعت رفع گردد.
شما با آموزش‌های فصل ششم در ابتدا به متخصص انتقال تصویر خواهید شد. به سادگی می‌توانید راه و چاه تنظیمات تمامی دستگاه‌هایی که در بازار ایران وجود دارند را برای انجام انتقال تصویر یاد بگیرید که شامل انتقال تصویر P2P و Ip Valid  است. در همین مورد تنظیمات لازم برای موردم‌ها را یاد خواهید گرفت تا بتوانید Ip Valid را در آنها انحام دهید.
مورد دیگری که در این فصل به آن پرداخته شده است بحث ریست پسورد دستگاه‌های ضبط و دوربین‌ها است. شما با دیدن این بخش مثل یه هکر یاد خواهید گرفت چگونه یکی از ناخواسته‌ترین اتفاقات یک دستگاه و دوربین که همان فراموشی یا مشکل در ورود پسورد آن است را حل کنید. به این صورت بدون نگرانی همیشه این آموزش مثل یک آچار فرانسه در کنار شما خواهد بود تا بتوانید هر دستگاه قفل شده یا خریداری شده را باز کرده و در صورت لزوم به تنظیمات اولیه برگردانید.
در نهایت در این فصل شما آخرین موردی که همواره باید در ان متخصص باشید را یاد میگیرید. تا الان دغدغه ما یاد گرفتن نحوه نصب، تنظیمات و اجرای یک پروژه بود. اما در این بخش شما می‌توانید یک پروژه‌ی اجرا شده را عیب‌یابی کنید و در این بخش شما تمامی پالش‌های عیب یابی و راه حل‌های آن را یاد خواهید گرفت.
به طور کل تیم نرم‌افزاری دیتا پردازش میثم سعی کرده با جمع‌آوری تمامی نکات نرم افزاری و همچنین نکات کاملی از مسایل مربوط به عیب‌یابی به شما در در دوگام آخر اجرای یک پروژه کمک کند. این آموزش‌ها به تنهایی هم می‌توانند برای شما پول‌ساز باشند مخصوصا بخش مربوط به عیب‌یابی که در آن می‌توانید با رفع عیب‌های سیستم‌های نصب شده به این هدف برسید. امیدواریم از این فصل بیشترین بهره را ببرید.

انتقال تصویر:

 1. آموزش انتقال تصویر هایک ویژن بصورت p2p
 2. آموزش انتقال تصویر p6spro بصورت p2p
 3. آموزش انتقال تصویر هایلوک بصورت p2p
 4. آموزش انتقال تصویر بصورت ipstatic
 5. آموزش انتقال تصویر xmeye
 6. آموزش انتقال تصویر port forwarding

ریست پسورد دستگاه و دوربین مداربسته:

 1. ریست پسورد پک
 2. ریست پسورد

عیب یابی سیستم مداربسته:

 1. عیب یابی یک
 2. عیب یابی دو
 3. عیب یابی سه

تستر:

 1. ۹۸۰۰-Ips دستگاه تستر
 2. تنظیمات کلی سیستم عامل
 3. Ipstatic
 4. دسترسی با فایل و ابزار شبکه
 5. تست و تنظیم دوربین شبکه
 6. تست تنظیم دوربین انالوگ

فصل ۷: فیبر نوری و وایرلس

اگر استفاده از راهکار شبکه به دلیل مشکلات فاصله یا سایر موانع پیاده‌سازی ممکن نباشد آیا راهکار دیگری نیز وجود خواهد داشت؟ دو راهکار کاملا متفاوت اما بسیار کاربردی همواره در کنار راهکار استفاده از شبکه‌های سیمی مطرح بوده‌اند که می‌توانند در مواقع نیاز سبب توسعه شبکه شوند.
شما با این فصل به راه‌حل‌های جدیدی آشنا می‌شوید که شامل انتقال داده‌ها از طریق فیبرنوری و همینطور آنتن‌های بی‌سیم است. در ابتدا یکی از جذابترین راه‌های انتقال داده که همان فیبرنوری است را خواهید دید. بدین ترتیب شما به دیدن این بخش به تمامی نکات لازم در باره ی فیبر ها، انواع آنها و تمامی تجهیزات لازم برای نصب آنها آشنا میشوید. سپس در یک آموزش عملی خواهید دید که چگونه میتوان با دستگاه فیوژن یک اتصال فیبر به فیبر حرفه ای را انجام داد.
بعد از فیبرنوری انتقال داده‌ها به صورت وایرلس مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. در این آموزش تمرکز بر روی آنتن‌های شرکت میکروتیک است تا شما بتوانید در تنظیمات یکی از پرکاربردترین نوع آنتن‌های موجود در بازار متخصص شوید. در انتهای این بخش نیز به صورت عملی به تمامی نکات عملی و نرم‌افزاری این آنتن های را یاد خواهید گرفت.
ما درتیم آموزشی شرکت دیتا پردازش میثم سعی کردیم تا با اضافه کردن این فصل که در هیچ آموزش مخصوص دوربین مداربسته وجود ندارد، برای هر مساله شما در نصب یک پاسخ حرفه‌ای را تهیه کنیم. امیدواریم از این فصل بهره کامل را ببرید.

معرفی فصل:

 1. مقدمه وایرلسی
 2. تنظیم آنتن میکروتیک
 3. سناریو انتقال تصویر
 4. Accesspoint
 5. Station/client
 6. فیبر نوری
 7. کانکتور فیبر نوری

فصل ۸: متقاعد سازی مشتری

داشتن تخصص نمیتواند ضامن فروش موفق شما شود. میدانید چرا؟ زیرا تا زمانی که مشتری به سمت شما نیاید و شما را نشناسد نمی‌توانید محصول و خدمت خود را به او بفروشید. بعد از اتمام این دوره شما می‌توانید هر ذهنی را تسخیر کنید تا با شما همراه شود و در نهایت یه فروش موفق رو رقم بزنید. بله این فصل به شما آموزش‌هایی رو می‌دهد که به کمک آن می‌توانید علاوه بر توانایی که قبل‌تر در تخصص دوربین مداربسته یاد گرفتید، در یک گام رو به جلو تخصص خود رو هم به مرحله‌ی فروش برسانید.
من و همکارانم این فصل را با بررسی آموزش‌های مختلف فروش، چه فروش حضوری و چه از طریق SMS، ایمیل و اینستاگرام برای شما تهیه کردیم و این نوید را به شما می‌دهیم که دیگر نگران نداشتن مشتری بلفعل برای فروش نخواهید بود. در این فصل به ترتیب در مورد شیوه متقاعدسازی و بازاریابی از طریق SMS، ایمیل و اینستاگرام آشنا می شوید. در نهایت یاد می‌گیرید که چطوری با تولید محتوای حرفه‌ای و همچنین تیترنویسی موثر هر متنی که نیاز دارید انتخاب کنید و با کمترین کلمات بیشترین بهروری را ببرید.
از شما خواهش می‌کنم این فصل را بارها برای خودتان تکرار کنید و بدانید بعد از متخصص شدن در آن می‌توانید به فروشنده‌ی موفقی تبدیل شوید. امیدوارم از این فصل بیشترین بهره را ببرید.

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره همه افرادی هستند که علاقمندند در زمینه دوربین مدار بسته برای خود کسب و کاری راه‌اندازی کنند و یا به فکر ارتقا تخصصی خود هستند. در این دوره مهم نیست شما چه سطحی از توانایی و دانش فنی را دارید، شما به صد در صد خواهید رسید

 • این دوره برای چه کسانی توصیه می‌شود؟
 • افرادی که می‌‌خواهند بر جزیی ترین اطلاعات تخصصی مسلط شوند
 • افرادی که می‌خواهند پروژه‌های خاص را در دوربین مدار بسته اجرا کنند
 • افرادی که می‌خواند یک کار دوم برای خود داشته باشند
 • افرادی که می‌خواهند به طور جدی گام بلندی در راستای جذب مشتری بردارند
 • افرادی که می ‌خواهند مشتری خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی گسترش دهند

 

 • این دوره برای چه کسانی توصیه نمی‌شود؟
 • کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند
 • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد بالا ندارند
 • کسانی که تنها مایلند با روش‌های قدیمی کسب در آمد کنند
 • کسانی که احساس میکنند همه اطلاعات را خودشان دارند
 • کسانی که به قدرت آموزش در افزایش فروش اعتقادی ندارند

استاد دوره

 

 

دکتر آرمان چهارده چریک
(مدرس دوره آموزش دوربین مداربسته)

– مدرس دانشگاه، مخترع و متخصص الکترونیک با سابقه بیش از ۱۰ سال در زمینه تدریس و اجرای پروژه‌های الکترونیک در صنعت نفت، برق صنعتی و سیستم‌های حفاظتی، امنیتی و خانه هوشمند
– هم بنیانگذار دوره‌های آموزشی ۳۰CD.ir

سوالات متداول

برای شرکت در دوره دوربین مدار بسته باید چه چیزی را بدانیم؟

دوره به گونه ای طرح ریزی شده است که شما نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید. برای دریافت مشاوره پیش از تهیه دوره می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

دوره دوربین مدار بسته با چه کیفیتی تهیه شده است؟

دوره اموزشی دوربین مدار بسته با مشاوره یک گروه ۱۰ نفره از متخصصان و همکاران حرفه ای تهیه شده است و شامل تمامی اطلاعات جزیی و تصصی پیرامون مبحث دوربین مدار بسته است.

تفاوت دوره های حضوری و غیر حضوری در چیست؟

در کلاس غیر حضوری شما میتوانید علاوه بر برداشتن محدودیت زمان و مکان، تنها در زمانی که از نظر فکر آماده هستید به آموختن مطالب بپردازید که به دلیل حذف عوامل مزاحم کلاس حضوری سبب بالاتر رفتن بهره وری می شود. شاید تنها برتری کلاس حضوری امکان کار مستقیم با تجهیزات تنها در ساعت کلاس باشد.

با یادگیری مطالب این دوره می‌توان یک فرد متخصص بود؟

این دوره ۸ قسمت فوق العاده جذاب دارد در آن فقط به آموزش مطالب تخصصی بسنده نکرده‌ایم و یک فصل را به طور کامل به آموزش مباحث بیزینسی و بازاریابی اختصاص داده‌ایم.

با این همه اطالاعات در مورد دوربین مداربسته و فروش چه لزومی به تهیه دوره شرکت شما می‌باید؟

آموزش‌های بسیاری در این زمینه وجود دارد که کار تهیه کنندگان آنها قابل احترام است، اما مساله این است که این آموزش‌ها واقعا توسط گردآورندگان آنها تست شده است؟ یا تنها حاصل ترجمه و کپی از سایت‌ها است؟ مطالب دوره‌ی ما به طور کامل و عملی تست شده و حاصل تجربه بیش از ۱۰ سال گروه است. برای مثال در آموزش فیبرنوری مطالب تئوری و عملی بالایی در اینترنت وجود دارد اما گروه تصمیم به اجرای حرفه‌ای آن توسط یک اکیپ کارآزموده کرده است.

من تنها به بخش خاصی از این آموزش نیاز دارم، آیا امکان تهیه آن به صورت تکی وجود دارد؟

بله امکان تهیه تکی فصل‌ها وجود دارد. اما با توجه به اینکه این دوره دارای پیوستگی خاصی است پس باید بهتر از تمام دوره را تهیه کنید تا تمامی مطالب و نکات آن را دریافت کنید.

من یک مغازه دارم، میتوانم در این دوره شرکت کنم؟

بله می‌توانید در جهت توسعه کسب و کار سنتی خود در این دوره شرکت نمایید و به راحتی بازدهی کار و در آمد را چندین برابر کنید.

آیا قیمت این دوره مناسب است؟

مبلغ شرکت این دوره کمتر از هزینه‌ای است که شما برای طراحی و نصب یک پروژه دوربین مدار بسته دریافت می‌کنید. شما با خرید این دوره کم ریسک ترین سرمایه گذاری که همان سرمایه گذاری بر روی خودتان است را انجام می‌دهید.

آیا این مطالب همیشه در ذهن ما خواهد ماند؟

نخبگان در دوره دوربین مدار بسته میتوانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است با یادداشت برداری و مرور اطلاعات هر دوره به مدت حداکثر یک سال تبدیل به یک نخبه ی ۵ ستاره دوربین مدار بسته شوید.

آیا شرکت کنندگان این دوره آپدیت‌های بعدی دوره‌های آینده را دریافت می‌کنند؟

بله، تمامی شرکت‌کنندگان این دوره فایل‌ها و ویدئوهای یک دوره آینده را به رایگان دریافت می‌کنند.

مراحل این دوره

۱. مسلط شدن به اطلاعات تئوری به صورت گام به گام صفر تا صد

۲. اجرای عملی بخش‌های کوچک و بزرگ یک پروژه دوربین مدار بسته

۳. پیاده‌سازی شبکه وایرلس و فیبرنوری برای اجراهای حرفه‌ای

۴. کسب مشتری و افزایش درآمد زایی از طریق دیدار حضوری و شبکه‌های اجتماعی

جهت تماس با ما فرم زیر را پر کنید.

درخواست مشاوره از کارشناسان

  کلیه درخواست‌ها در کمترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد

  شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۱۶:۰۰

  ۰۴۴۵ ۳۳۳۶ ۰۶۱

  خرید دوره

  نحوه دسترسی به دوره: فایل ویدئویی از طریق پنل کاربری در سایت سی سی دی در دسترس است. ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

  ۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان

   

  جهت خرید دوره و دسترسی به محتوای ویدیویی کلیک کنید.

  جهت خرید دوره به صورت اقساط کلیک کنید

  دیدگاه‌ها

  سید محمود موسویان

  سلام به مسئولین سایت، ممنون از دوره‌های متنوع و جامعتون. من دو سالی هست که کار اعلام حریق، دزدگیر رو به طور تجربی و با شاگردی برای بقیه شروع کردم. تجربه خوبی هم دارم اما همیشه حس کردم یه چیزی کم بوده. ممنون از اطلاعات فصل‌های شتاب خوبی به کارهای من داده.

  دانشجوی دوره

  رضا بختی

  سلام، من همشه دنبال یک مرجع کامل برای پیشرفت توی کارهای خودم بودم. شغل من نصب دوربین مدار بسته و دزدگیره که تونستم دوره‌های لازم و اطلاعات مفید رو توی این سایت پیدا کنم. من همیشه به صورت سنتی فروشمو انجام میدادم که اینجا اطلاعات جالبی در مورد موفقیت در فروش اینترنتی پیدا کردم.

  دانشجوی دوره
  قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
  گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
  Loading...