کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

دوره دوربین مدار بسته – فصل ۸

داشتن تخصص نمیتواند ضامن فروش موفق شما شود. میدانید چرا؟ زیرا تا زمانی که مشتری به سمت شما نیاید و شما را نشناسد نمی‌توانید محصول و خدمت خود را به او بفروشید. بعد از اتمام این دوره شما می‌توانید هر ذهنی را تسخیر کنید تا با شما همراه شود و در نهایت یه فروش موفق رو رقم بزنید. بله این فصل به شما آموزش‌هایی رو می‌دهد که به کمک آن می‌توانید علاوه بر توانایی که قبل‌تر در تخصص دوربین مداربسته یاد گرفتید، در یک گام رو به جلو تخصص خود رو هم به مرحله‌ی فروش برسانید.
من و همکارانم این فصل را با بررسی آموزش‌های مختلف فروش، چه فروش حضوری و چه از طریق SMS، ایمیل و اینستاگرام برای شما تهیه کردیم و این نوید را به شما می‌دهیم که دیگر نگران نداشتن مشتری بلفعل برای فروش نخواهید بود. در این فصل به ترتیب در مورد شیوه متقاعدسازی و بازاریابی از طریق SMS، ایمیل و اینستاگرام آشنا می شوید. در نهایت یاد می‌گیرید که چطوری با تولید محتوای حرفه‌ای و همچنین تیترنویسی موثر هر متنی که نیاز دارید انتخاب کنید و با کمترین کلمات بیشترین بهروری را ببرید.
از شما خواهش می‌کنم این فصل را بارها برای خودتان تکرار کنید و بدانید بعد از متخصص شدن در آن می‌توانید به فروشنده‌ی موفقی تبدیل شوید. امیدوارم از این فصل بیشترین بهره را ببرید.

ویدیو‌ها

عنوان لینک دریافت مدت زمان
۱- متقاعد سازی در فروش:
محتوای محدود شده

۲۱:۴۸
۲- استراتژی‌های فروش:
محتوای محدود شده

۱۱:۰۴
۳- رضایتمندی مشتری:
محتوای محدود شده

۱۰:۳۹
۴- تولید محتوا:
محتوای محدود شده

۲۸:۵۲
۵- اینستاگرام فصل اول:
محتوای محدود شده

۱۶:۳۰
۶- اینستاگرام فصل دوم:
محتوای محدود شده

۱۲:۵۹
۷- اس ام اس قسمت اول:
محتوای محدود شده

۰۰:۰۰
۸- اس ام اس قسمت دوم:
محتوای محدود شده

۰۰:۰۰
۹- ایمیل مارکتینگ قسمت اول:
محتوای محدود شده

۰۸:۰۷
۱۰- ایمیل مارکتینگ قسمت دوم:
محتوای محدود شده

۳۸:۲۷
قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...