کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

دوره دوربین مدار بسته – فصل ۷

اگر استفاده از راهکار شبکه به دلیل مشکلات فاصله یا سایر موانع پیاده‌سازی ممکن نباشد آیا راهکار دیگری نیز وجود خواهد داشت؟ دو راهکار کاملا متفاوت اما بسیار کاربردی همواره در کنار راهکار استفاده از شبکه‌های سیمی مطرح بوده‌اند که می‌توانند در مواقع نیاز سبب توسعه شبکه شوند.
شما با این فصل به راه‌حل‌های جدیدی آشنا می‌شوید که شامل انتقال داده‌ها از طریق فیبرنوری و همینطور آنتن‌های بی‌سیم است. در ابتدا یکی از جذابترین راه‌های انتقال داده که همان فیبرنوری است را خواهید دید. بدین ترتیب شما به دیدن این بخش به تمامی نکات لازم در باره ی فیبر ها، انواع آنها و تمامی تجهیزات لازم برای نصب آنها آشنا میشوید. سپس در یک آموزش عملی خواهید دید که چگونه میتوان با دستگاه فیوژن یک اتصال فیبر به فیبر حرفه ای را انجام داد.
بعد از فیبرنوری انتقال داده‌ها به صورت وایرلس مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. در این آموزش تمرکز بر روی آنتن‌های شرکت میکروتیک است تا شما بتوانید در تنظیمات یکی از پرکاربردترین نوع آنتن‌های موجود در بازار متخصص شوید. در انتهای این بخش نیز به صورت عملی به تمامی نکات عملی و نرم‌افزاری این آنتن های را یاد خواهید گرفت.
ما درتیم آموزشی شرکت دیتا پردازش میثم سعی کردیم تا با اضافه کردن این فصل که در هیچ آموزش مخصوص دوربین مداربسته وجود ندارد، برای هر مساله شما در نصب یک پاسخ حرفه‌ای را تهیه کنیم. امیدواریم از این فصل بهره کامل را ببرید.

ویدیو‌ها

عنوان لینک دریافت مدت زمان
۱- مقدمه وایرلس:
محتوای محدود شده

۰۷:۱۰
۲- تنظیم آنتن میکروتیک:
محتوای محدود شده

۱۸:۵۵
۳- سناریو انتقال تصویر:
محتوای محدود شده

۰۸:۵۷
۴- Access:
محتوای محدود شده

۱۲:۲۹
۵- Station / Clint:
محتوای محدود شده

۱۲:۲۷
۶- فیبر نوری:
محتوای محدود شده

۱۸:۴۳
۷- کانکتور فیبر نوری:
محتوای محدود شده

۲۲:۲۲
۸- عملی فیبر نوری:
محتوای محدود شده

۱۲:۵۰
۹- آرایش کابل در پچ پنل رکمونت:
محتوای محدود شده

۱۷:۴۳
۱۰- معرفی دستگاه فیوژن:
محتوای محدود شده

۱۹:۵۲
۱۱- فیوژن در پچ پنل دیواری:
محتوای محدود شده

۱۶:۰۶
قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...