کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

دوره‌ی دزدگیر

دوره آموزشی

دوره آموزشی سیستم‌های حفاظتی (دزدگیر)

دوره آموزشی سیستم‌های حفاظتی شامل تمامی دانش‌های مربوط به نصب و راه اندازی سیستم‌های دزدگیر, اعم از تنظیم پنل مرکزی، شناسایی قطعات جانبی و طراحی و پیاده سازی این سیستم‌ها می­باشد، که به طور ویژه و با یک دید حرفه‌ای تهیه شده است. در این دوره تمامی اطلاعات هم به صورت تئوری و هم عملی ارائه شده است.

ما را دنبال کنید :

حجم فایل

۱۱ گیگابایت

برای استفاده

۱ نفر

 

قیمت

۵۹۰ هزارتومان

معرفی دوره

دوره دزدگیر یک پکیج کامل و شامل به روزترین و کامل‌ترین اطلاعاتی است که تمامی نیازهای شما علاقمندان به این حرفه را برآورده می‌سازد. این دوره علاوه بر ارتقاء نصابان عزیز، می­تواند به منظور آموزش یک حرفه جدید به علاقمندان تازه کار مورد استفاده قرار گیرد. داده‌های این دوره بر اساس به روزترین دزدگیرهای موجود در بازار ایران تهیه شده است و به تمامی جنبه‌های نرم افزاری و سخت افزاری هم به طور تئوری و هم به طور عملی اشراف کامل دارد. در این صورت علاقمندان به این دوره با دیدن آن می­‌توانند بدون هیچ مشکلی اقدام به نصب و راه اندازی دزدگیر برای مشتریان عزیز خود کنند.

 • می‌خواهید به تمامی نکات تئوری و عملی نصب دزدگیر مسلط شوید؟
 • می‌خواهید تمامی دزدگیر‌های موجود در بازار ایران را بشناسید؟
 • می‌خواهید در صنف کاری خود به یک شاخص و معیار در اجرای پروژه تبدیل شوید؟
 • می‌خواهید نام شما بر پروژه‌های بزرگ شهرتان قرار گیرد؟

جلسات دوره

۱

دوره دزدگیر یک دوره ی کامل شامل تمامی نیازهای یک نصاب برای شناخت، تحلیل و تنظیم دستگاه های دزدگیر اماکن در بازار ایران است. این دوره توسط گروهی ۱۰ نفره از اساتید دانشگاه، نصابان حرفه ای و همینطور متخصصین تولید و تدوین محتوا تهیه شده است. در این دوره با توجه به شناخت کامل به این حوزه کاری، آموزش گام به گام کار با پنل مرکزی، تجهیزات جانبی و همینطور راه اندازی و تنظیم آن ارائه شده است. در فصل اول، که به طور رایگان در اختیار شما قرار می­گیرد، دیدگاه عالی از این دوره بدست خواهید آورد تا بتوانید با دیدن آن علاوه بر آشنایی با تیم آموزشی و رسالت ما، با تمامی باید ها و نباید های  تهیه این دوره و همینطور سایر دوره های آموزشی ما آشنا شوید. در این دوره برای افزایش دید تخصصی شما، تمامی اصطلاحات رایج در زمینه دزدگیر به طور کامل شرح داده شده است تا بتوانید به راحتی مابقی دوره را مشاهده بفرمایید.

مقدمه ۱

توضیحات فصل اول

۴۴ دقیقه

۲

هر پروژه دزدگیر شامل دو دسته از تجهیزات است. این تجهیزات به دو دسته اصلی و جانبی تقسیم بندی می شوند،  که تنها تجهیزات اصلی در یک پروژه دزدگیر مربوط به پنل مرکزی است، در حالی که سایر تجهیزات به عنوان جانبی شناخته می­شوند.  این فصل به طور ویژه بر تجهیزات جانبی متمرکز شده است تا تمامی آنها را که شامل سنسورها (چشمی، مگنت در، شوک پنجره و …)، باتری، پدال و بسیاری موارد دیگر است را تحت پوشش قرار دهد. شما با دیدن آموزش های کامل که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است، میتوانید با کمترین مشکل با تمامی جوانب آنها آشنا شوید و آنها را در پروژه های خود به کار بگیرید. تیم آموزشی ۳۰ Cd این تعهد را دارد که تمامی تجهیزات پرکاربرد را برای شما تحلیل کند. به علاوه این رسالت مجموعه است تا تجهیزات جدید بازار را  نیز مورد ارزیابی قرار داده و به عنوان بروز رسانی برای شما ارائه کند.

مقدمه ۲

توضیحات فصل دوم

۲ ساعت

۳

پنل مرکزی یکی از مهمترین و اساسی ترین بخش های یک پروژه است که میتواند تمامی فعالیت های یک سیستم را کنترل کند. پنل های متنوعی در بازار ایران موجود شامل آنیک، فایواستار، GMK، کلاسیک و … موجود هستند. در این فصل تمامی داده های این دستگاه ها به طور دقیق بررسی شده تا شما بتوانید در زمان کار و همچنین تنظیم آنها به تمامی اصطلاحات و دستورها اشراف کامل داشته باشید. این فصل به طور ویژه به ویژگی ها و دستوات و تمامی مراحلی میپردازد که شما میتوانید برای تنظیم یک دستگاه از آن استفاده کنید و با یک دید تئوری خدمت شما ارائه میگردد. تیم آموزشی ۳۰ Cd  این تعهد را دارد تا دستگاه های پرکاربرد در بازار ایران را برای شما تحلیل کند تا شما به هیچ مشکلی در زمان کار با این تجهیزات برخورد نکنید.

مقدمه ۳

توضیحات فصل سوم

۵ ساعت

۴

اگر قرار باشد یه سیستم دزدگیر نصب شود، یکی از مهمترین های بخش های آن پروژه راه اندازی و تنظیم پنل مرکزی دزدگیر است که در واقع امنیتی ترین بخش آن پروژه به حساب می آید. پس تنظیم درست و اصولی آن باعث آسودگی مشتری شما از بابت کارایی و عملکرد صحیح آن خواهد شد. دقت کنید! مشتری عزیز شما،  امنیت خانه یا محل کار خود را به طور کامل بر عهده سیستم دزدگیری میبیند که شما برای او نصب میکنید. این فصل مختص کار با دستگاه های مختلف قرار داده شده که شامل کار با اتصالات، ست کردن سنسورها و ریموت های بی سیم، تنظیم دستگاه ها، نحوه ی ارسال پیام ها برای تنظیم دستگاه ها و همینطور نحوه ی آموزش و تحویل به مشتری است. شما در این فصل متخصص کار در پنل مرکزی می­شوید. بعد از این دیدن این فصل میتوانید با تمامی انواع دزدگیر ها کارکنید، آنها را تنظیم کنید و در نهایت یک مجموعه ایمن را تحویل مشتری بدهید. تیم آموزشی ۳۰ Cd این تعهد را دارد تا دستگاه های پرکاربرد در بازار ایران را برای شما تحلیل کند تا شما به هیچ مشکلی در زمان کار با این تجهیزات برخورد نکنید.

مقدمه ۴

توضیحات فصل جهارم

۵ ساعت

۵

چه چیزی میتواند خیال مشتری رو در زمانی که در محل مورد نظر مانند خانه یا محل کار نیست راحت کند؟ دانستن وضعیت امنیت خانه یا محل کار. زمانی که مشتری در حال کار با دستگاه های دزدگیر است، دوست دارد به راحتی تنظیمات آن را انجام دهد. این تنظیمات در فصل چهارم به صورت پیامک به شما توضیح داده شده است، اما همه مشتری های ما حوصله ی کار با پیامک های اغلب پیچیده را ندارند. بنابراین استفاده از اپلیکیشن موبایل میتواند کمک بزرگی باشد تا مشتری هم بتواند از وضعیت محل مطلع شود و هم تنظیمات دستگاه را به راحتی انجام بدهد. شما در این فصل متخصص کار با اپلیکیشن های دستگاه های مختلف میشوید و در بخش های مختلف، تنظیمات مختلف را برای دستگاه ها انجام می دهید. این فصل برای شما یکی از جذابترین ها خواهد بود، زیرا فقط قرار است با اپلیکیشن کار کنید و هر چیزی که در فصل قبل یاد گرفتید را در کارتان اجرا کنید. تیم آموزشی ۳۰ Cd این تعهد را دارد که اپلیکیشن دستگاه های پرکاربرد در بازار ایران را برای شما بررسی کند تا شما بتوانید به راحتی آن را برای مشتریان عزیزتان توضیح دهید.

فصل پنجم

توضیحات فصل پنجم

۱ ساعت

۶

هیچ آموزشی بدون طراحی و نقشه کشی و بعد هم اجرای عملی آن نمیتواند تضمین کننده ی یک کار بی نقص باشد. این فصل به این موضوعات اختصاص داده شده که شما در ابتدا با استفاده از نرم افزار حرفه ای، طراحی کامل یک پروژه را انجام بدهید. این طراحی به شما کمک میکند تا یک دیدگاه عالی از پروژه ای که قرار بر انجام آن است،  به دست آورید و بتوانید تمامی خواسته های پروژه را پیش از اجرای آن ببینید. از طرف دیگر پیاده سازی یک پروژه بر روی دیوار هم دیدی خوبی از یک پروژه انجام شده به شما میدهد و سبب میشود بایدها و نبایدهای  آن اجرا را ببینید. شما با اتمام این فصل متخصص طراحی و سپس اجرای یک پروژه خواهید شد و به شما قول میدهیم با اتمام این فصل مشکلی از بابت اجرای عملی نخواهید داشت. تیم آموزشی ۳۰CD این تعهد را دارد که طراحی حرفه ای و نحوه ی نصب یک پروژه را به شما آموزش دهد تا شما بتوانید در زمان اجرای پروژه ها بدون کمترین مشکلی آن را به انجام برسانید.

فصل ششم

توضیحات فصل ششم

۱ ساعت

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره همگی افراد علاقه­مند به اجرای پروژه­های بزرگ و کوچک یا ارتقای تخصص خود در زمینه سیستم های امنیتی (دزدگیر) هستند. در این دوره مهم نیست شما در چه سطحی هستید و یا چه توانایی­هایی دارید، همگی به صد در صد خواهید رسید.

چه کسانی مخاطب دوره هستند؟

 • افرادی که میخواهند بر جزیی ترین اطلاعات مسلط شوند
 • افرادی که میخواهند پروژه های خاص امنیتی را اجرا کنند
 • افرادی که می خواهند یک کار دوم برای خود داشته باشند
 • افرادی که میخواند به طور جدی یک گام بلند در ارتقاء دانش تخصصی خود بردارند

چه کسانی مخاطب دوره نیستند؟

 • کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند
 • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد بالا از راه افزایش تخصص ندارند
 • کسانی که احساس میکنند همه اطلاعات را خودشان دارند
 • کسانی که به تامین امنیت دیگران فکر نمی کنند

استاد دوره

دکتر آرمان چهارده چریک

(مدرس دوره آموزشی دوربین مداربسته)

مدرس دانشگاه

مخترع و متخصص الکترونیک

بیش از ۱۰ سال در زمینه تدریس و اجرای پروژه‌های الکترونیک در

صنعت نفت، برق صنعتی و سیستم‌های حفاظتی، امنیتی و خانه هوشمند

هم بنیانگذار دوره‌های آموزشی ۳۰CD.ir

سوالات متداول

دوره آموزشی دزدگیر با مشاوره یک گروه ۱۰ نفره از متخصصان و همکاران حرفه ای تهیه شده و شامل تمامی اطلاعات جزیی و تخصصی پیرامون مبحث سیستم های امنیتی است.

دوره دزدگیر با چه کیفیتی تهیه شده است؟

در کلاس غیر حضوری شما میتوانید علاوه بر برداشتن محدودیت زمان و مکان، تنها در زمانی که از نظر فکر آماده هستید به آموختن مطالب بپردازید. که به دلیل حذف عوامل مزاحمت کلاس حضوری، سبب بالاتر رفتن بهره وری می شود. شاید تنها برتری کلاس حضوری امکان کار مستقیم با تجهیزات، تنها در ساعت کلاس باشد.

تفاوت دوره های حضوری و غیر حضوری در چیست؟

آموزش‌های بسیاری در این زمینه وجود دارد که کار تهیه کنندگان آنها قابل احترام است، اما مساله این است که این آموزش‌ها واقعا توسط گردآورندگان آنها تست شده است؟ یا تنها حاصل ترجمه و کپی از سایت‌ها است؟ مطالب دوره‌ی ما به طور کامل و عملی تست شده و حاصل تجربه بیش از ۱۰ سال گروه است.

با این همه اطالاعات در مورد دزدگیر چه لزومی به تهیه دوره از شرکت شما می‌باشد؟

بله امکان تهیه تکی فصل‌ها وجود دارد. اما با توجه به اینکه این دوره دارای پیوستگی خاصی است پس بهتر است تمام دوره را تهیه کنید تا تمامی مطالب و نکات آن را دریافت نمایید.

من تنها به بخش خاصی از این آموزش نیاز دارم، آیا امکان تهیه آن به صورت تکی وجود دارد؟

بله می‌توانید در جهت توسعه کسب و کار سنتی خود در این دوره شرکت نمایید و به راحتی بازدهی کار و در آمد را چندین برابر کنید.

من یک مغازه دار هستم، میتوانم در این دوره شرکت کنم؟

مبلغ شرکت این دوره کمتر از هزینه‌ای است که شما برای طراحی و نصب یک پروژه دزدگیر دریافت می‌کنید. شما با خرید این دوره کم ریسک ترین سرمایه گذاری که همان سرمایه گذاری بر روی خودتان است را انجام می‌دهید.

آیا قیمت این دوره مناسب است؟

بله، تمامی شرکت‌کنندگان این دوره فایل‌ها و ویدئوهای یک دوره آینده از آموزش دزدگیر را به رایگان دریافت می‌کنند.

آیا شرکت کنندگان این دوره آپدیت‌های بعدی دوره را دریافت می‌کنند؟

برنامه ­ریزی دوره به­ گونه­ای است که شما احتیاجی به هیچ پیش نیازی ندارید. برای دریافت مشاوره پیش از تهیه دوره می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

برای شرکت در دوره دزدگیر باید چه چیزی را بدانیم؟

نخبگان در دوره دوربین مدار بسته می­توانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است با یادداشت برداری و مرور اطلاعات هر دوره به مدت حداکثر یک سال تبدیل به یک نخبه ی ۵ ستاره دزدگیر شوید.

آیا این مطالب همیشه در ذهن ما خواهد ماند؟

خرید این دوره

نحوه دسترسی به دوره : فایل ویدیویی از طریق پنل کاربری در سایت سی سی دی در دسترس است

۵۹۰,۰۰۰

تومان

نظر دانشجویان

سلام به همه دوستان مجموعه. ممنون از این دوره تازه باهاتون آشنا شدم. دارم ازش استفاده میکنم. فقط دستگاه‌های ناشناس توی سیستمتون نیست و همه دستگاه‌های حرفه‌ای بازار رو بررسی کردید. بازم ممنون میشم اگه همه رو بررسی کنید.

احمد موسوی

دانشجوی دوره

سلام وقتتون بخیر، من قبلا از شما دوربین مدار بسته رو تهیه کردم و با دکتر چهارده چریک کلاس هم داشتم. خیلی خوشحال شدم که شما دوره جدیدی اضافه کردید. ممنون.

مسعود قربانی

دانشجوی دوره

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...