کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

نکات ایمنی متخصص

آمارها نشان می دهد که ۶۵٪ سرقت ها بین ساعت ۶ صبح تا ۶ عصر رخ می دهد. بله ، درست می خوانید. سرقت های روزانه در واقع شایع تر از شب است و سارقین نه تنها در خواب به خانه شما وارد می شوند بلکه در بیداری هم به سراغ شما می آیند. بنابراین چگونه می توان از سرقت روزانه جلوگیری کرد؟ و نکته های رایج در مورد استراتژی های پیشگیری از سرقت در روز چیست؟ در پست امروز ، شما تمام چیزهایی را که باید درباره چگونگی جلوگیری از سارقین در طول روز بدانید ، یاد خواهید گرفت. آمار سرقت در خانه نشان می دهد که احتمالاً یک سرقت بین ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعدازظهر رخ می دهد. بنابراین ، چرا سرقت های روزانه حتی بیشتر از سرقت های شبانه معمول است؟ ممکن است تعجب کنید در زیر پاسخ های سریع برای رفع شک و تردید وجود دارد:

شما در محل کار خود هستید و بچه هایتان در روز در مدرسه هستند بنابراین سارقین بدون اینکه مورد توجه قرار بگیرند در سرقت های روز موفق می شوند. در روز ، سارقین به راحتی می توانند حضور دوربین های امنیتی و هشدارهای شما را متوجه شوند و ممکن است راه هایی برای غیرفعال کردن آنها پیدا کنند. سارقین می توانند سرقت در روز را انجام دهند بدون اینکه در خانه سر بزنند ، مثل اینکه آنها صاحب خانه هایی هستند که به خانه برمی گردند.

نکته برتر برای جلوگیری از سرقت در طول روز و نکات مفید:

برخی از نکاتی که به اعتقاد ما برای جلوگیری از سرقت مسکونی در روز مسکونی است، تصورات غلطی است. ۵ نکته برتر پیشگیری از سرقت در روز را بخوانید و نکاتی را در مورد نحوه محافظت موثر از خانه در برابر سرقت در روز یاد بگیرید.

نکته شماره ۱: یک سگ بزرگ می تواند دزدگیرهای روز را بترساند

آیا واقعاً داشتن یک سگ بزرگ جلوی سارقین روز را می گیرد؟ شاید نه. برخی از سگها در برابر غریبه ها پارس نمی کنند و با یک خوراکی خوشمزه می توانند آنها را تحت تأثیر قرار دهند. علاوه بر این ، حیوانات همچنین می توانند در معرض خطر حمله سارقین روزانه باشند. نکته: اگر می خواهید یک سگ از سارقین روز جلوگیری کند ، باید یک سگ پارس بگیرید تا یک سگ بزرگ. همچنین ، به یاد داشته باشید که آموزش مناسب و مناسب را انجام دهید تا سگ شما به عنوان محافظ قدرتمندی برای محافظت از خانه شما در برابر سرقت در طول روز عمل کند.

نکته شماره ۲: گاوصندوق ها می توانند از ارزشهای شما در برابر سرقت روز محافظت کنند. شما تمام جواهرات، وسایل نقلیه ، وسایل الکترونیکی و سایر اشیای با ارزش خود را در یک گاوصندوق قرار داده و آن را زیر تخت یا کمد خود پنهان  کنید. آیا فکر می کنید این روش مطمئنی برای جلوگیری از سرقت در روز است؟ احتمال این وجود دارد که سارقین روزانه گاوصندوق را به راحتی پیدا کرده و آن را با ابزار سرقت باز کنند. وقتی آنها نتوانند گاوصندوق شما را باز کنند، آن را می برند. نکته: برای اینکه گاوصندوق های خود را از سرقت روز و شب در امان نگه دارید ، اولین نکته مهم این است که هرگز در مورد گاوصندوق های خود صحبت نکنید و آنها را به خوبی پنهان کنید. بعلاوه ، برای جلوگیری از بیرون آوردن گاوصندوق توسط سارقین در روز در مکانی امن که می توانند وقت خود را برای باز کردن مجبور کنند ، می توانید گاوصندوق خود را با پیچ و مهره به زمین ببندید.

نکته شماره ۳: دوربین امنیتی جعلی برای جلوگیری از سرقت در روز کافی است

آیا به دلیل ارزان بودن دوربین های امنیتی جعلی به عنوان نکته پیشگیری از جرم سرقت در طول روز در نظر دارید؟ بیایید این را بپذیریم یک دوربین امنیتی جعلی به شما در جلوگیری از سرقت در روز کمک نمی کند. سارقین هوشمند می توانند به راحتی تشخیص دهند که آیا شما دوربین های امنیتی واقعی نصب کرده اید یا خیر. هنگامی که آنها ترفند شما را تشخیص دهند ، آنها با سرقت روزانه اقدام به سرقت می کنند و وارد خانه شما می شوند. نکته: در واقع ، اگر سیستم های دوربین امنیتی را که به تنهایی نصب می شوند انتخاب کنید ، یک دوربین یا سیستم امنیتی واقعی هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت.

نکته شماره ۴: روزنامه / تحویل نامه را به حالت تعلیق درآورید

سارقین روز قبل از اینکه به خانه شما وارد شوند از خانه شما پرونده می گیرند. هنگامی که آنها متوجه می شوند حامل نامه یا روزنامه شروع به دور زدن خانه شما می کند ، این نشانه واضحی است که شما از خانه خارج هستید. نکته: یک روش بهتر برای جلوگیری از سرقت روزانه این است که از همسایگان خود در نزدیکی دوستان خود بخواهید که روزنامه ها یا نامه های الکترونیکی را برای شما جمع نکنند. وقتی عادت های شما بدون تغییر بماند ، سارقین هیچ سرنخی برای تشخیص اینکه شما در خانه هستید یا خیر نخواهند داشت.

نکته شماره ۵: ارسال علائم دقیق دستگاه امنیتی

شما یک دوربین امنیتی با مارک مشهور نصب کرده و علائم دستگاه امنیتی شرکت را نصب می کنید ، به این امید که دستگاه های پیشگیری از سرقت بتواند سارقین احتمالی روز را بترساند. با این حال ، می توان از اطلاعات دوربین امنیتی / مارک زنگ خطر علیه شما استفاده کرد – سارقین روزانه می توانند به دنبال راه هایی برای غیرفعال کردن یا هک کردن سیستم شما باشند. نکته: ارسال علائم هشدار دهنده یا نظارتی عمومی ایمن تر است تا سارقین روز هیچ سرنخی از سیستم های امنیتی موجود شما نداشته باشند. علاوه بر این، می توانید تمام سیمهای خارجی را مخفی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...