کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

راهنمای سریع بهترین دوربین های امنیتی صفحه پلاک

تصمیم گیری در مورد انواع مختلف دوربین های امنیتی پلاک می تواند یک کار ترسناک باشد. بنابراین، برای صرفه جویی در وقت شما، تحقیقاتی انجام داده ایم و ۴ نکته مهم را که باید هنگام انتخاب بهترین دوربین های امنیتی پلاک در نظر بگیرید ، جمع بندی کردیم.

دوربین های امنیتی پلاک در اینجا دوربین های LPR حرفه ای نیستند که به طور خاص برای خواندن و جمع آوری پلاک های وسایل نقلیه استفاده می شوند.

دوربین های مداربسته موجود در این پست دوربین های امنیتی خانه هستند که به شما کمک می کنند تا پلاک ها را در فاصله مشخصی تشخیص دهید.

 

۴ عنصر برتر که باید در دوربین های IP پلاک جستجو کنید:

انتخاب های گرم دوربین های امنیتی تشخیص پلاک

دوربین های امنیتی پلاک

در دوربین های امنیتی تشخیص پلاک خودرو به دنبال چه چیزی بگردید

حداقل مشخصات دوربین مداربسته برای اینکه بتواند پلاک های وسیله نقلیه را به طور مطمئن در شبانه روز بخواند چیست؟

مشخصات دوربین های IP پلاک لازم را در زیر بررسی کنید.

شماره ۱ کیفیت بالا

شماره ۲ دید در شب

شماره ۳ ضدآب

شماره ۴ بزرگنمایی نوری

شماره ۱ خرید دوربین های امنیتی با صفحه نمایش با وضوح بالا

اولین مشخصه تعیین شده در دوربین های امنیتی (سیستم ها) پلاک بدون شک تعریف بالایی است.

دوربین های امنیتی HD IP می توانند شماره پلاک های واضح را ثبت کنند.

دوربین های ۲ مگاپیکسلی (۱۰۸۰p) ، ۴MP (1440p) و حتی ۵MP (یک پیشرفت بزرگ در صنعت دوربین های امنیتی HD) می توانند به شما کمک کنند تا شماره های پلاک را از فاصله زیادی شناسایی کنید.

دریافت جزئیات: آیا دوربین های ۱۰۸۰pSecurity می توانند برای شناسایی پلاک و افراد کافی باشند؟

طبق آزمایشات تیم تحقیق و توسعه ما ، دوربین های امنیتی ۱۰۸۰p (لنز دوربین ثابت: f = 4.0 میلی متر ، F = 2.0) می توانند پلاک خودرو را در فاصله ۱۳ فوت تشخیص دهند.

لطفا توجه داشته باشید که نتیجه بر اساس محیط ایده آل است. در عمل ممکن است دوربین امنیتی ۱۰۸۰p به دلیل حرکت سریع خودروها ، مسافت طولانی و … پلاک خودرو را تشخیص ندهد.

برای گرفتن شماره پلاک های بسیار واضح تر ، می توانید دوربین های امنیتی پلاک ۴ مگاپیکسلی و ۵ مگاپیکسلی را امتحان کنید. وضوح بالاتر به معنای پیکسل های بیشتر است که به شما امکان می دهد تصاویر بسیار واضح و واضح تری بگیرید.

شماره ۲ با دوربین دید طولانی شب دوربین های امنیتی پلاک را تهیه کنید

دوربین های IP پلاک دید در شب با برد طولانی می توانند به شما کمک کنند تا شماره پلاک را به وضوح در شب شناسایی کنید.

اگرچه بیشتر سرقت های منزل یا سرقت بسته ها در روز اتفاق می افتد ، اما امنیت املاک شما در شب قابل چشم پوشی نیست.

برای مرجع شما: نحوه جلوگیری از سرقت در روز >>

وقتی به دنبال دوربین های امنیتی دید در شب هستید ، خرید دوربین های امنیتی پلاک مادون قرمز را فراموش نکنید. دوربین های امنیتی مادون قرمز همان دوربین های امنیتی رایج “دید در شب” نیستند. دوربین های امنیتی مادون قرمز حتی در محیط های کاملا تاریک نیز می توانند به خوبی کار کنند ، در حالی که دوربین های امنیتی دید در شب سنتی چنین کاری انجام نمی دهند.

به عنوان مثال، دوربین امنیتی دید در شب طولانی RLC-423 PTZ گزینه خوبی برای خواندن پلاک در شرایط کم نور است. فاصله دید در شب با طول ۱۹۰ فوت واقعاً در بین محصولات امنیتی منزل برجسته است.

داغ

اتصال مجدد RLC-423

دوربین امنیتی PEZ ضد آب PoE

۵ مگاپیکسل Super HD؛ ۳۶۰ درجه پان و ۹۰ درجه شیب بزرگنمایی نوری ۴X ؛ دید در شب مادون قرمز ۱۹۰ فوت تشخیص حرکت هوشمند ؛ نمایش زنده و کنترل از راه دور.

شماره ۳ خرید دوربین های امنیتی پلاک ریدر با طراحی ضد آب

درصورت نیاز به گرفتن شماره پلاک هایی که از بیرون اموال شما خارج می شوند ، اطمینان حاصل کنید که دوربین های مداربسته تشخیص پلاک شما قادر به مقاومت در برابر جت های آب قدرتمند و گرد و غبار هستند.

دوربین های امنیتی در فضای باز IP66 را امتحان کنید. این نوع دوربین های امنیتی پلاک در فضای باز می توانند تصاویر واضحی را حتی در روزهای بارانی ثبت کنند.

به عنوان مثال ، هنگامی که یک دوربین امنیتی پلاک را در ورودی بزرگراه خود یا زیرمجموعه خود نصب می کنید ، دوربین امنیتی می تواند شماره پلاک خودرو را ضبط یا ضبط کند. بدون طراحی ضد آب ، دوربین امنیتی در فضای باز کار نمی کند.

به من کمک کنید دوربین های امنیتی Driveway را انتخاب کنم

برای از دست ندادن هیچ پلاک یا هر رویداد مهم دیگر ، می توانید یک سیستم دوربین بی سیم / PoE IP برای خواندن پلاک ها ، یا گرفتن چهره ها نصب کنید. ضبط ۲۴/۷ روزانه را به شما پیشنهاد می کند تا چیزی را از دست ندهید.

 

دوربین های امنیتی و سیستم های امنیتی

بهترین راه حل های دوربین امنیتی یا سیستم امنیتی شما. پلاگین و بازی؛ ۵MP / 4MP Super HD ؛ دسترسی از راه دور تلفن هوشمند ؛ دید در شب و تشخیص حرکت

شماره ۴ دوربین های امنیتی پلاک با بزرگنمایی نوری را انتخاب کنید

با تشکر از عملکرد بزرگنمایی نوری دوربین های امنیتی ، می توانید برای کاهش جزئیات پلاک بدون بزرگ کردن کیفیت تصویر ، بزرگنمایی کنید.

به عنوان مثال ، اگر دوربین امنیتی شما پلاک سارقان بسته را ضبط می کند ، می توانید تصاویر یا فیلم ها را برای بزرگ نمایی بارگیری کنید تا شماره مجوز را تشخیص دهید.

موردی وجود داشت که باند پلاک اتومبیل سارقان بسته توسط دوربین امنیتی گرفتار شد. پلاک خودرو کاملاً واضح بود و برای تحقیقات جنایی بسیار مفید بود.

ما فاصله تصویری پلاک دوربین امنیتی دوربین بزرگنمایی نوری Reolink RLC-423 PTZ را آزمایش کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...