کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

۵ مورد مهم در هنگام انتخاب نصاب دوربین مداربسته

امنیت در این مقطع زمانی یک نگران کننده‌ای در سراسر جهان است. در هر کجا که باشد؛ شرکت، مدرسه، رستوران، بزرگراه‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید، فروشگاه‌های مواد غذایی، خانه و غیره! امنیت جنبه‌های مختلفی را برای موجودات مکان‌های در بر‌می گیرد. برای یک مرکز خرید باید امنیت منطقه اصلی خرید و پیشخوان پرداخت را تأمین کرد. در حالی که برای یک شرکت باید وضعیت کارکنان مورد بررسی قرار گیرد. دوربین های مدار بسته کارایی خود را ثابت کرده اند اما حال یک سوال مهم: چه کسی این سیستم را برای ما نصب کند؟ نصاب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در اینجا لیستی ارائه میشود که در آن پنج نکته مهم که شما برای استخدام یک فروشنده دوربین مدار بسته نیاز دارید وجود دارد.

۱) در مورد همه آنچه می خواهید روشن باشید

اولین نکته که از اهمیت کاملی برخوردار است این است که شما به عنوان یک مصرف کننده براساس نیازهای خانه یا محل استقرار خود تصمیم شفاف بگیرید. شما باید تمام نقاط ضعف محل مورد نظر را مشخص کنید و ب اساس فعالیت و کارایی محیط بتوانید نقاط آسیب پذیر را مشخص کنید. باید خواسته خود را به طور روشن با نصاب در میان بگذارید تا اون نیز بتواند بهترین راهنامیی را به شما بکند. دغدغه ها و نگانی های خود را به بگویید تا او بتواند بر اساس تجربه و دانش خود بهترین پوشش لازم را فراهم آورد. در صورت ایجاد تصور اشتباه در نصاب، ممکن است او با ارائه سیستم ناکارآمد نیاز شما را رفع نکند و مجبور شوید مجدد به او مراجعه و هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

۲) بودجه خود را بشناسید

همه ما محدودیت بودجه داریم. من آن را نوعی دشمن صدا میزنم. و دقیقاً مثل این که گفته می شود “دشمن خود را بهتر بشناسید”و محدودیت های آن را مشخص کنید. شما باید بدانید که چقدر می توانید برای دوربین های مدار بسته هزینه کنید تا بدانید که چه نوع دوربین های مدار بسته را بخرید. در صورتی که نمی دانید چه بودجه ای را می توانید اختصاص دهید، ممکن است توسط نصاب های فریبکار که قیمت های بالایی را برای دوربین های مدار بسته پیشنهاد می دهند فریب بخورید و دوربینی را نصب کنید که بابت آن پول بیخودی خرج کردید. بودجه خود را به خوبی بشناسید تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید بدون اینکه از نظر مالی فریب خورده باشید.

۳) تحقیق کنید و مقایسه کنید

مقایسه یک غریزه انسانی است. به خصوص وقتی صحبت از گزینه های مختلف به میان می آید، مقایسه کردن به شدت توصیه می شود. هنگامی که ما یک جفت کفش را بررسی کردیم، قیمت و سایر پارامترهای آن را در وب سایت های مختلف مقایسه می کنیم تا بهترین خرید را انجام دهیم. هنگام جستجوی یک فروشنده دوربین مدار بسته نیز باید از این غریزه استفاده کنیم. دسته ای از فروشندگان را پیدا کنید، تماس برقرار کرده و  به خوبی اطلاعات آنها مانند خدماتی که میدهند را به همراه لیست قیمت تهیه کنید. یافته های خود را تجزیه و تحلیل کرده و برای تصمیم گیری به جلو حرکت کنید. به این ترتیب، شما نه تنها ارزانترین خدمات را می یابید بلکه با کیفیت فروشنده را نیز می یابید.

۴) از حرفه ای بودن اطمینان حاصل کنید

با بررسی فروشنده های مختلف سعی کنید بر اساس خدماتی که میدهند آنها را به سمت حرفه ای ترین پیش ببرید و انتخاب کنید. میتوانید به رزومه های کاری انها نگاهی بیندازید. هرچند نصب سیستم دوربین مدار بسته یک کار ساده به نظر میرسد اما باید حتما توسط یک حرفه ای انجام شود. اگر می توانید ، با یکی از مشتریان قبلی آنها تماس بگیرید و در مورد نصاب صحبت کنید. در مورد قابلیت اطمینان محصولات آنها و نحوه کار پس از نصب سؤال کنید. بررسی کنید که محصولاتی را استفاده میکنند. استفاده از محصولات با مارک های جهانی به اعتبار نصاب می افزاید.

۵) خدمات پس از فروش را فراموش نکنید

رابطه شما با فروشنده بعد از نصب سیستم دوربین مدار بسته به پایان نمی رسد. خدمات واقعی پس از نصب شروع می شود. فروشنده باید آماده پذیرش خدمات پس فروش باشد و به خوبی بتواند از عهده مشکلات بعد از نصب بر بیاید. دقت کنید که حتما در زمان تنظیم قرار دارد با نصاب مدت زمان ضمانت محصول و لیست خدمات پس از فروش به خوبی قید شوند.

بنابراین، بسیار مطمئن باشید که در هنگام انتخاب نصاب، به این چیزهای کوچک توجه کافی کرده اید که نتیجه نهایی آن همان امنیت شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...