کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

۵ دلیل اینکه شما باید یک سیستم دوربین مداربسته برای منزل خود تهیه کنید

اهمیت اقدامات امنیتی برای منزل و فعالیت اقتصادی موردی است که نباید با چالش مواجه شود. بسیاری از مغازه ها ، اماکن تجاری ، مؤسسات آموزشی و اماکن عمومی اکنون زیر نظر سیستم های نظارتی قرار دارند. از ضبط ها می توان برای نظارت و خنثی کردن جرم استفاده کرد. فیلم های دوربین مدار بسته همچنین می توانند به عنوان مدرک در دادگاه تهیه شوند. پیشرفت در فن آوری همچنین دوربین های پیشرفته دید در شب را قادر ساخته است که هر حرکتی را در خارج از خانه شما در شب ضبط کنند. به این ترتیب می توانید در مورد امنیت شما و عزیزان اطمینان داشته باشید. با افزایش استفاده از دوربین های امنیتی، قیمت این محصولات به مقداری کاملا اقتصادی رسیده است. پس چرا برای یک خانه که ارزش ساکنین و لوازم آن بارها بیشتر از یک سیستم دروبین مدار است، یک نظارت مطمئن تهیه نشود؟

چندین دوربین مدار بسته مقرون به صرفه برای منازل موجود در بازار وجود دارد. هزینه های دوربین های مدار بسته و هزینه های نصب دوربین مدار بسته بستگی به عوامل مختلفی دارد که میتوان به موارد وضوح تصویر، مساحت مورد بررسی، گزینه های ذخیره داده ها، پیچیدگی شبکه و غیره اشاره کرد. اکثر فروشندگان سیستم های نظارتی خود خدمات نصب دوربین مدار بسته را نیز ارائه می دهند. اگر دوربین های مدار بسته را به صورت آنلاین خریداری شده و در مورد نحوه کار با دوربین مداربسته مطمئن نیستید ، ما در شرکت دیتاپردازش میثم بهترین خدمات نصب دوربین مدار بسته را با قیمت های مناسب به شما پیشنهاد می کنیم تا اطمینان از امنیت محل حاصل شود. ما به شما می گوییم که چرا چنین سرمایه گذاری یک ضرورت است.

در ادامه بخوانید تا پنج مزیت اصلی دوربین های مدار بسته ذکر شده در این مقاله را بدانید.

  1. سارقین را منصرف می کند:

وجود دوربین های مداربسته و صفحه هشدار دهنده با بیان اینکه این منطقه تحت نظر است، می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده قوی برای مجرمان و سارقان عمل کند، زیرا با استفاده از فیلم های ضبط شده امکان شناسایی افراد و ردیابی حرکات آنها وجود دارد. در مؤسسات تجاری ، اگر پرسنلی آموزش دیده وجود داشته باشد که به طور مداوم بر روی این فیلم ها نظارت داشته باشد، می توان فعالیت های مشکوک و احتمال سرقت مغازه توسط سارقان خرد را ردیابی کرد و از وقوع حوادث غیرمترقبه، قبل از وقوع آنها، جلوگیری کرد.

  1. ثبت شواهد:

در صورت وقوع سرقت یا هرگونه جرم، ضبط های دوربین مدار بسته می تواند توسط پلیس برای تجزیه و تحلیل این حادثه و تولید فیلم به عنوان مدرک علیه مجرمان، در دادگاه قانونی مورد استفاده قرار گیرد. سیستم های مانیتورینگ امروزی نیز می توانند صدای محیط را ضبط کنند. این فیلم های صدادار خصوصا میتوانند مفید باشند، تا شواهدی در مورد زمان ورود و خروج افراد جمع آوری کنند و بتوان به آنها مخصوصا صدایهای ضبط شده محیط استناد کرد.

pic 5

  1. نظارت بر فعالیتهای مشکوک:

دوربین های پیشرفته دارای قابلیت هایی هستند که میتوانند رفتار های مشکوک بیرون از خانه را تشخیص دهند و سریعا به اطلاع برسانند. یکی از این ویژگی ها intosion detection است که در آن حضور بیش از حد یک فرد در یک محل تشخیص داده می شود و اگر مثلا شخصی در مقابل منزل مدت زمان زیادی بایستد میتواند به عنوان یک خطا به کاربر اطلاع دهد. همچنین استفاده از دوربین های جاسوسی کوچک که نظر بقیه افراد را به خود جلب نمی کند نیز میتواند در آسانسور ها نصب شود و رفتارهای مشکوک مانند زورگیری را توسط انها رصد کرد.

۴- لیستی از فعالیت ها تهیه می شود:

چه وقت خدمتکار شما به سر کار می آید و چه زمانی منزل را ترک می کند؟ پرستار بچه شما چقدر خوب از کودک مراقبت می کند؟ آیا شک دارید که او ساعت کار خود را به دروغ اظهار می کند؟ با نصب دوربین های امنیتی در مکان های استراتژیک می توانید همه این موارد و موارد دیگر را ثبت و ضبط دارید.

۵- استفاده از امکانات جانبی:

دوربین های مدار بسته همگی امکان رصد تصاویر از راه دور را فراهم می آروند. پس مشتری شما میتواند بدون دغدغه از بیرون از منزل نقاط مختلف را بررسی کند و آسودگی بیشتری حتی در سفر پیدا کند. به علاوه در سیستم های امنیتی امکان کنترل برخی ورودی و خروجی های دستگاه و ترکیب انها با سایر دستگاه های امنیتی و کنترلی وجود دارد. یک نصاب حرفه ای میتواند با استفاده از آنها حتی برخی چراغ های منزل را روشن و خاموش کند و یک شبیه ساز ساده از حضور ساکنین در زمانی که در خانه نیستند را راه اندازی کند.

با استفاده از این مزایا می توانید امنیت خود، عزیزان و اشیاء با ارزش خود را تضمین کنید. با این حال، سوء استفاده کنندگان می توانند با مسدود کردن نمای دوربین یا مخفی نگه داشتن چهره، راهی برای دور زدن این سیستم ها پیدا کنند. از این رو پیشنهاد می کنیم در صورت وجود دوربین های دیگر در اطراف، در زمان وقوع مورد خاصی از تجاور به حریم شخصی کاربران، پلیس جزئیات مشابهی را از زاویه دیگری جمع کند، تا جزئیات کاملتری از جرایم را مورد بررسی قرار دهد.

امیدواریم با توجه به این نکات، بهترین پیشنهاد دوربین های مدار بسته ایمن را به مشتریان خود برای خانه هایشان پیشنهاد. پس میتوانیم این جمله معروف که میگوید “اول ایمنی…” را به صورت “همیشه ایمنی” تغییر دهیم.

یک دیدگاه برای “۵ دلیل اینکه شما باید یک سیستم دوربین مداربسته برای منزل خود تهیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...