کاربر عزیز خوش آمدید
یا
ثبت نام کنید
09120879533
info@30cd.ir

چک لیست ۷ موردی: کلیه تجهیزات و نکات مورد نیاز برای نصب سیستم دوربین مداربسته مخفی در فضای باز

یک دوربین در فضای باز گزینه بسیار بهتری نسبت به دوربین داخلی است، زیرا در واقع خانه و محیط اطراف شما را برای تهدیدات احتمالی بررسی می کند. یک پیشنهاد بهتر یک دوربین امنیتی پنهان در فضای باز است. دوربین مخفی بدون هشدار به متخلفین میتواند بررسی کند که چرا یک تهدید به وجود می آید. یک نظریه د مورد دوربین مدار بسته خارجی این است که بدون اطلاع به متخلف اعمال او زیر نظر قرار بگیرد. اگرچه دوربین های مخفی مخالف مفاهیم اخلاقی هستند، اما دوربین مخفی در فضای باز در یک خانه برای اهداف نظارتی، کاملاً قابل قبول است.

۸ مورد مهم که باید قبل از نصب دوربین امنیتی مخفی در فضای بیرون از منزل در نظر بگیرید وجود دارد.

  1. واقعا مخفی باشد!

اولین جنبه ای که باید به آن توجه کنید این واقعیت است که به جز شما و سرنشینان منزل از وجود دوربین های مخفی آگاهی نداشته باشند، حتی همسایگان و بستگان! البته رعایت اخلاق نیز مهم است و شما باید دوربین را بگونه ای قرار دهید که تنها محوطه مربوط به شما را تحت نظارت قرار دهد و به حریم خصوصی همسایه  تجاوز نکند.

  1. نمیتواند به عنوان یک مترسک عمل کند

بیشتر افراد یک دوربین امنیتی را با هدف تهدید مجرمان احتمالی یا سارقین و غیره نصب می کنند. با این وجود، باید به این مساله دقت کرد که دوربین مخفی تنها ناظر اعمال خواهد بود و هیچ  نقش باز دارنده ای برای هشدار به سارقین بازی نخواهد کرد.

  1. مراقبت اضافی

بیشتر افراد بر این باورند که نصب دوربین مدار بسته می تواند یک کار خسته کننده باشد و حتی پس از نصب کامل، نیاز به مراقبت مناسب و نگهداری مداوم دارد. در این حالت، دوربین مخفی به دلیل تنها عامل مخفی بودن، نیاز به مراقبت بهتر نسبت به دوربین عادی دارد (که ممکن است در بعضی مواقع به نفع شما عمل کند زیرا ممکن است این دوربین به اندازه کافی در معرض عوامل طبیعی قرار نگیرد).

  1. منبع تغذیه مناسب

اولین و بزرگترین عاملی که شما باید از آن اطمینان حاصل کنید تأمین انرژی مناسب و مداوم است. این امر برای اطمینان از مختل نشدن روند ضبط دوربین مدار بسته است. باید دقت شود که تامین برق باید تا حد امکان به صورت مخفی صورت گیرد و به دلیل تامین انرژی لازم دوربین محل دوربین شما لو نرود! یکی از دلایلی که باید از منبع مناسب استفاده شود این است که مشکلی برای دوربین به وجود نیاید و شما مجبور به دستکاری در محل دوربین نشوید.

  1. مکان عالی

اگر در حال نصب یک دوربین هستید، باید مطمئن شوید که آن را در جای مناسب قرار داده اید. به این معنی که قادر است اتفاقات را با بهترین کیفیت  ضبط کند و دید مناسبی از محیط مد نظر شما داشته باشد. اگر شما گزینه نصب دوربین مخفی را انتخاب می کنید، باید در انتخاب مکان تعمق بیشتری داشته باشید زیرا علاوه بر محصور بودن کافی برای دیده نشده باید به اندازه کافی نیز جلوی لنز آن پوشیده نشود تا بهترین تصاویر را ثبت کند.

  1. نصب دوربین

برای اینکه دید بهتری نسبت به آنچه در فضای داخلی و اطراف اتفاق می افتد داشته باشید این دوربین را با زاویه بالاتر نصب کنید. برای نصب میتوانید از چندین ترفند استفاده کنید. برای مثال نصب در فضاهایی مانند لانه پرندگان. این لانه ی پرندگان کمتر مورد توجه قرار میگیرد. به علاوه از دوربین نیز محافظت خوبی به عمل میاید. محل نصب باید به گونه ای باشد که تا حد امکان رطوبت و دمای بالا وجود نداشته باشد.

  1. کابلها، سیمها و اتصالات

اجزای اصلی مورد نیاز برای اتصال دوربین شما تعداد زیادی کابل، کانکتور و سیم است. با توجه به اینکه در بیرون از منزل معمولا فاصله ها بیشتر از فاصله های تعریف شده برای ارتباط بین دوربین و دستگاه ضبط در داخل خانه هستند، بنابراین لازم است تا حجم بیشتری کابل و سیم در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...